Bursa
Firma Profili : A1 ARITMA SİSTEMLERİ, 2008 yılında kurulan ve Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. A1 ARITMA SİSTEMLERİNİN asıl amacı çevreci bir yaklaşımla doğayı ve doğal kaynakları korumaktır. Proses seçimi, projelendirme, mekanik ekipmanların seçimi ve temini, imalat, montaj, işletme, proje onay ve deşarj izin işlemlerini de içine alan anahtar teslim atık su arıtma sistemleri kurmaktadır. Tesis kurulumu sonrasında garanti ve bakım hizmetleri boyunca işverene her türlü desteği vermektedir. A1 ARITMA SİSTEMLERİNİN öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir. Bu güne kadar yaptığı işlerin her zaman arkasında duran bir firma olmuştur. A1 ARITMA SİSTEMLERİ, arıtma konusunda mühendisleri ile birlikte her sektör için en uygun arıtma proseslerini sunmaktadır. Böylece bakım ve işletme maliyetleri minumuma indirilmektedir. Firmamız aynı zamanda mevcut Atıksu Arıtma Tesislerinin revizyonunu ile de bakım ve işletme giderlerini düşürmektedir. A1 ARITMA SİSTEMLERİ, uzman mühendis ve teknik kadrosuyla müşterileri isteği doğrultusunda her boyutta POLİPROPİLEN (PP), POLİETİLEN (HDPE) ve PVC tankın imalatını gerçekleştirebilmektedir. Kimyasal depolama ve dozlama tankları, metal kaplama ve proses tankları vb. Aynı zamanda mevcut metal tankların ve betonarme havuzların POLİPROPİLEN ve POLİETİLEN kaplanması işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Ürünler : Atıksu arıtma sistemleri, plastik özel imalat tanklar (polipropilen PP, polietilen PE, PVC), Yağ Tutular, HDPE Yağ Tutucular
Adres : Alaaddin Bey mh. çiflik cad. No: 14/B Nilüfer/ BURSA
Telefon : 0224 441 17 83
Firma Profili : A1 ARITMA SİSTEMLERİ, tecrübesi uzun yıllara dayanan personeli ile modern ve güvenilir teknolojiyi kullanarak sektörde kaliteli ve alanında uzman bir kuruluş olarak faaliyete geçmiştir. A1 ARITMA SİSTEMLERİ, su ve atık su arıtma sistemlerini kurma, devreye alma, projelendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra arıtma tankları imalatı, çevre yönetim sistemleri ve danışmanlığı alanında; teknolojik, ekonomik ve etkin çözümler sunmak için yenilikleri sürekli takip ederek, hizmet alan müşterilerine beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmayı amaçlamış bir kuruluştur. Pek çok kurumsal firma ile ortak çalışmalara imza atan A1 ARITMA SİSTEMLERİ müşterilerine en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş, kurulduğu günden bu güne müşterilerinin yegane çözüm ortağı olmasının verdiği güvenle sektöründe lider kuruluş olmayı hedef edinmiştir. A1 ARITMA SİTEMLERİ atık su arıtma teknolojilerindeki tecrübesi ve bilgi birikimi ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.
Ürünler : HD PE PP PVC ARITMA TANKLARI FİLTRE PRES KARIŞTIRICI MİKSER YAĞ TUTUCU TAMBUR ELEK
Adres : ALAADDİN BEY MAHALLESİ ÇİFTLİK CADDESİ NO:14/B
Telefon : 0224 441 17 83
Firma Profili : 1974 yılında “Ersin Kalıp Makina San.Tic” adı altında kurulan ERSİN GRUP, iş hayatına hem kamusal hem de özel kurumlar için çeşitli kalıplar ve özel ürünler üreterek başlamıştır. Firma üretimine yüksek teknik bilgi ve yılların tecrübesiyle devam etmektedir. 2002 yılında kurulan Aquaflex, diğer üyelere nazaran yeni bir Ersin Grup üyesidir. İki ayrı alanda uzmanlaşmıştır. İki alan da su endüstrisiyle ilişkilidir. Bu, firmamızı aynı endüstride çalışan diğer üreticilerden ayırmaktadır. Bir üretim hattımız “Atıksu İçme Suyu Arıtma Tesis Ekipmanları” iken diğer üretim hattımız “Boru Tamir ve Bağlantı Ekipmanları” üzerinedir. Atıksu İçme Suyu Arıtma Tesis Ekipmanları; Kentsel ve endüstriyel atıksu arıtmada kullanılan havalandırma ve biyolojik işlemlerin araştırma, geliştirme ve uygulamaları(The research, development and application of advanced technology aeration and biological treatment solutions for municipal and industrial wastewater treatment.) AQUAFLEX markası altındaki ürünler, yeni tesis kurulumunu, hali hazırda kurulu tesis geliştirmelerini ve altyapı tesislerinin bakım-onarımını desteklemektedir. Buna ek olarak Aquaflex “Difüzör”ün Türkiye'deki ilk üreticisi ve bu ürünü ihrac eden ilk firmadır. Ayrıca “Bursa Ticaret Odası”ndan ödüle sahiptir. Tüm müşterilerimize, Aquaflex'in IPA (Ön Katılım Destek Enstrumanları) için kayıtlı bir marka logosu olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız. Bu, Aquaflex ürünlerinin tüm Avrupa projelerinde kullanılabildiği gibi aynı zamanda Dünya Bankası'nın finanse ettiği bir çok projede kullanılabilirliğini göstermektedir. Boru Tamir ve Bağlantı Ekipmanları; Aquaflex “Kolay Tamir Kelpçeleri”, dünya çapında gaz ve su dağıtımı, atık su, maden hatta gemilerdeki su saflaştırma tesisleri gibi bir çok farklı uygulamada kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, içme suyu boruları, gaz tedariği gibi ekipmanlar için güncel uluslararası standartları sağlamaktadır. Bu, çeşitli sınıflara (WRAS, KTW) sahip EPDM, NBR ve VITON'da gaz contaları tedarik edebildiğimiz anlamına gelmektedir. Kolay Tamir kelepçeleri için, sadece yüksek kalite paslanmaz çelik (AISI 304 (EN 1.4301)) / (AISI 316 (EN 1.4401) kullanmaktayız. Çıkış ve bağlantı ekipmanları da bütün uluslarlarası standartları (ANSI, DIN and EN) sağlamaktadır. Bununla beraber şirketimiz NEN-EN-ISO 9001:2008 sertifikalı bir şirkettir. Aquaflex maksimum değeri karşılamak için, nadir bir işletme yaklaşımı kullanır. Müşteri odaklı işletme çözümleri ve su endüstrisinde lider pozisyonun birleşimiyle Aquaflex, müşterilerin spesifik ihtiyaçlarına odaklı maliyet etkinliğine sahip çözümleri düzenlemekte ve sunmaktadır. Aquaflex'in inovasyon, bağlılık, teknolojik liderlik altyapıyı içeren dört köşe taşı prensibi yaklaşımına odaklanması, müşterilerimize rehberlik etmesini ve su endüstrisinde gerçek Değer Çözümlerinin oluşmasını sağlamaktadır. “Dünyada 45 üzerinde ülkede ‘Su'ya hayat vermeye devam ediyoruz…”
Ürünler : Memran difüzör,disk difüzör,tüp difüzör,pleyt difüzör,priz kolye,tamir kelepçesi
Adres : Besevler Sanayi Sitesi 18.Blok No: 36 BURSA/TURKEY
Telefon : +902244411208
Firma Profili : havalandırma tankı ekipmanları: Difüzör, Priz Kolye, Paslanmaz Ayaklar, Nipel ve Redksiyonlar,Yedek Parça Membranlar, Tüp Difüzör Kelepçeleri, Gromet
Ürünler : Difzör Priz Kolye Paslanmaz Ayak ve Nipeller Gromet
Adres : Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 18.Blok NO:34-35 Nilüfer
Telefon : 02244411208-09
Firma Profili : ATIK SU, İÇME SUYU ve PROSES SUYU ARITMA SİSTEMLERİ KURULUMU
Ürünler :
Adres : Bademli Mh.Çınar sk. 37/B BURSA
Telefon : 0224 548 00 36
Firma Profili : Dilayza Çevre Teknolojileri; evsel ve endüstriyel atıksu arıtımı, içme suyu eldesi, katı atık bertaraf yöntemleri, çevre yönetim hizmetleri ve orman danışmanlık proje hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız geniş ve alanında tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi ve mevzuatları yakından takip ederek sorunlarınızı en etkin şekilde çözmeyi hedeflemektedir.
Ürünler : paket arıtma sistemleri, su yumuşatma sistemleri,ileri arıtma, yağ tutucu sistemleri,endüstriyel atıksu arıtma tesisleri, evsel arıtma tesisleri
Adres : Aktar Hüssam Mahallesi H.Yakup Sokak İlker İş Hanı No:2 Büro No:17/18 Bursa/Türkiye
Telefon : 0224 220 74 00
Firma Profili : www.dinosguvenlik.com
Ürünler : su arıtma,güvenlik kamera sistemleri
Adres : Arapzade mah. cumhuriyet cad.No:88 Orhangazi/Bursa
Telefon : 02245724873
Firma Profili : ATIKSU ARITMA TESİSLERİ, SBR SİSTEMLER, MBBR SİSTEMLER, KOMPAK KİMYASAL ARITMA, KROM-NİKEL-ÇİNKO-SİYANÜR-BAKIR-DİĞER AĞIR METAL ARITMALARI, ARITMA TESİSİ EKİPMANLARI TANBUR IZGARALAR-SEVİYE SENSÖRLERİ-DOZAJ POMPALARI-PP,HDPE TANKLAR-DİFÜZÖR SİSTEMLERİ-BORULAMA, ARITMA TESİSİ İŞLETMELERİ HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.
Ürünler : ATIKSU ARITMA İLEİLGİLİ TÜM HİZMETLER
Adres : İzmir Yolu Nilüfer Ticaret Merkezi 68. Sok. No. 13 Nilüfer
Telefon : 0.224.4432932

Bursa Arıtma Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.