İstanbul
Firma Profili : 1971 yılından bugüne Evsel ve endüstriyel su arıtma cihazları ve sistemleri projelendirme, satış, sarvis, satış sonrası hizmetler.
Ürünler : antiskalant.laboratuvar saf su cihazları,membran temizleyiciler,sogutma suyu kireç ve korozyon önleyiciler
Adres : Haramidere sanayi sitesiK.blok 105 beylikdüzü--İST
Telefon : 0212.4220763 -- 0212.5715171
Firma Profili : 2008 Temmuz ayında kurulmuş olan HYDROTUR LTD'in kuruluş amacı; 20 senelik tecrübesi ile Avrupa ve tüm Dünya ülkelerinde arıtma sektöründe liderliğini kanıtlamış HYDROITALIA SRL firmasının öncülüğünde, Türkiye'de dünya standartlarında üretim yapan yerli firmalara, arıtma, kimyasal ve üretim hatlarında dünya standartlarında çözüm ortağı olmak ve aynı kalitede profesyonel bir şekilde en iyi hizmeti vermektir. Bunun yanı sıra firmamız aynı zamanda ihtiyacınız olan her türlü hammadde ve mamulun yurtdışı kaynaklı tedariği konusunda da hizmet vermektedir.
Ürünler : Arıtma Sistemleri Revizyonu, Boyahane Arıtımı, Endüstriyel Su Arıtımı, Hava Arıtımı, Solvent Geri Dönüşüm
Adres : Beyaz Ofis A Blok Kat 2 No 10 Yeşilbağlar Mh. Fener Sok. No 2 Pendik/İstanbul
Telefon : 0216 505 06 01
Firma Profili : İDEAL SU ARITMA SİSTEMLERİ, su arıtma, atıksu arıtma, endüstriyel arıtma, PAKET ARITMA, EVSEL ATIKSU ARITMA, içmesuyu arıtma sistemleri, kullanma suyu arıtma sistemleri, arıtma ekipmanları ve imalatları, arıtma sistemleri danışmanlık hizmetleri, arıtma tesisi inşaat yapım işi, ARITMA SİSTEMİ SÜPERVİZÖRLÜK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, altyapı sistemleri, kanalizasyon ve sulama sistemleri,su yumuşatma, filtrasyon, reverse osmosis, demir arsenik arıtma, UV dezenfeksiyon, ileri arıtma, oksidasyon sistemleri
Ürünler : su arıtma, atıksu arıtma, endüstriyel arıtma, PAKET ARITMA, EVSEL ATIKSU ARITMA, içmesuyu arıtma,kimyasal arıtma, biyolojik arıtma
Adres : Keyap Sitesi No:179 Y.dudullu
Telefon : 02163132110
Firma Profili : 25 seneyi aşan deneyim, bilgi birikimi ve uygulamanın getirdiği tecrübeli kadrosu ile yüzme havuzunuz “sorunsuz” ve “estetik” olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Teslim sonrasında da teknik desteğimiz; ilk işe başladığımız anki istekle devam etmekte ve aradığınızda yanınızda olmaktayız. Siparişinizle başlayan birlikteliğimiz kalıcı bir dostluğa dönüşmektedir. 2000 yılından itibaren LAGERHOLM FİNN SAUNA Türkiye temsilciliğini almış bulunmaktayız. Kaliteli sauna imalatımız, Lagerholm Finn Sauna malzemelerinin kalitesiyle birleşmiştir. 2007 yılında “Sauna”, “Buhar Odası” ve “Türk Hamamı” imalatları ve Lagerhol Finn Sauna Türkiye Genel temsilciğini İnş. Yük. Müh. Levent Ekinci devralmasıyla daha detaycı olma imkanını bulduk. Halen kendisi başarıyla “Türk Hamamı” ve “Lagorholm Saunaları” uygulamalarını yapmaktadır.
Ürünler : Havuz, sauna
Adres : Tormak San. Sit S-14 İkitelli
Telefon : 90 212 485 41 68 - 69
Firma Profili : Su arıtma sektöründe evsel ve endüstriyel olarak praoje imalat toptan satış ve yedek parça tedariki yapan firna
Ürünler : Spring Water,Spring Forte,Clara,BasicFleck Walwe,
Adres : Evren Mahallesi İstiklal Caddesi 9. Sokak No: 34 Güneşli İstanbul
Telefon : 212 651 02 50
Firma Profili : MEMPA PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş, 2010 yılında kurulmuş ve su arıtma sektöründe çok güvenilir bir membran üreticisi olarak bilinen HYDRANAUTICS in Türkiye distribütörü olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. MEMPA PAZARLAMA SAN. VE TİC.A.Ş. her geçen gün ürün portföyünü genişletmeyi ve müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yerinde dezenfektan üretimi (on-site mixed oxidant generation) konusunda uzman bir firma olan ABD menşeili MIOX firmasının ürünlerinin pazarlama ve satışı konusunda Türkiye ve çevre ülkeleri kapsayan distribütörlük anlaşmasını 2010-Haziran ayında imzalamıştır.
Ürünler : Hydranautics Membran, Bernoulli System AB, Miox, Hanovia
Adres : Yenişehir Irmak Cad. Kavukçu Hasan Sok. No: 37/1 Dolapdere / İstanbul
Telefon : 0212 886 91 26
Firma Profili : 2006 yılından bu güne kadar gelen tecrübe ile su arıtma sektöründe hizmet vermeye başlayan Mina Su Arıtma firması tüm Türkiye'de profesyonel mühendis kadrosu, yetkin teknik servis ekibi ile su arıtma cihazı kurulumu ve uygulamaları yapmak, sektördeki yeni teknolojik gelişmeleri müşterilerine sunmak için yola çıkmıştır. 2006 yılından bu yana işletmelerin su arıtma sistemleri, klor pompası ve havuz ekipmanları ve kimyasallarının daha sağlıklı olarak kullanılması, kalitesinin yükseltilebilmesi adına sektöre değer katan pek çok ilke imza atmıştır. Mina Su Arıtma tüm endüstriler için geniş kapsamlı teknik servis imkanı ve genç ve dinamik mühendis gurubu ile müşterilerine özel, yenilikçi, farklı çözümler sunmaktadır. Mina Su Arıtma kuruluşunun 6. yılında su arıtma cihazı, klor pompası ve havuz ekipmanları konusunda size en iyi hizmet verecek seviyeye gelmiştir.
Ürünler : Su arıtma cihazları,dozaj pompaları,klor pompası,su arıtma ekipmanları,filtre kabı çeşitleri,tortu filtresi çeşitleri,otomatik klor pompası,manuel klor pompası,otomatik tortu filtresi,paslanmaz filtre kabı,çoklu filtre kabı,yıkanabilir tortu filtresii
Adres : sarıgazi mah. atatürk cad. no:15 dekor plaza sancaktepe/ist
Telefon : 02166210989
Firma Profili : Evsel, endüstriyel su arıtma cihazları ve sistemleri projelendirme, satış, sarvis, satış sonrası hizmetler.
Ürünler : Su arıtma cihazları, fliltreleri ve sarf malzmeleri
Adres : Ümraniye
Telefon : 0216 540 81 10

İstanbul Arıtma Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.