İstanbul
Firma Profili : satış,teknik servis,toptan satış,yedek parça tedarik
Ürünler : evsel tezgah altı,tezgah üstü,filtre,endüstriyel arıtma
Adres : merkez mahallesi laleli caddesi no:28/c gaziosmanpaşa
Telefon : 212 563 1 563
Firma Profili : Des San Sitesi 113 sk C 03 Blok No 19 Ümraniye Istanbul
Ürünler : Kataforez sistemleri ,UF systems ,Süt Meyve Suyu Membran tedariği
Adres : Des San Sitesi 113.Sk C 03 Blok No:19 Ümraniye Istanbul
Telefon : 0216 364 01 25 pbx
Firma Profili : Taahhüt hizmeti verdiğimiz sektörler; Atık Arıtma Tesisleri Katı Atık Depolama tesisleri Organize Sanayi Bölgeleri Enerji Üretim Santralleri Petrol ve Kimya Ağır Sanayi (Madencilik, Çimento vs...) Üretim Sanayi (Otomotiv, Tekstil, Yiyecek-İçecek, ...) Hastane, Otel ve Rezidanslar, Akıllı Binalar ve Yüksek Yapılar.
Ürünler : Siemens, Panasonic,Vacon, Sunx, Easywiew
Adres : Malte Plaza Atatürk Cd. Sakarya Sk. NO:35 MALTEPE - İSTANBUL
Telefon : +90 216 706 17 66
Firma Profili : Şirketimiz 2009 Yılında Yönetici Abdullah ÇAKIR Tarafından İstanbul'da Faliyete Başlamıştır.Su Arıtma Dünyası Tüm Aritma Cihazları ile, niteliksiz musluk suyundan "ideal içme suyu"üreten ileri teknoloji arıtma cihazları Satmakta ve ServisHizmetleri Vermektedir. Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm işyerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan Su Arıtma Sistemleri Hızla Büyümeye Devam Etmektedir.Su Aritma Dünyası, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli Ürünler ile Sahip Olmuş Olduğu Sektörel Sertifikaları ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği Vermektedir. Teknik Destek Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Su Aritma Dünyası, Hızlı ve Profosyonel Kadrosu İle 7/24 Teknik Servis Hizmetleri Vermektedir. Misyonumuz İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları ulaştırmak, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.
Ürünler : SU ARITMA DUNYASI TUM MARKALAR
Adres : FATİH MAHALLESİ ESKİ PAZAR CADDESİFATİH YRÜRÜYÜŞ YOLU BAĞCILAR /İSTANBUL
Telefon :
Firma Profili : TES Arıtma ve Medikal Sistemler 2001 yılından bugüne su arıtma sektöründe uzmanlaşmış mühendis ve teknik kadrosu ile sloganından da anlaşıldığı üzere ‘Suyun Olduğu Her yerde ®' hizmet vermektedir. Bilinçli bir sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen Tes Arıtma, öncelikle müşteri memnuniyetini göz önüne alıp, son teknolojiyi kullanarak, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı projeler geliştiren bir çözüm ortağı olarak sektördeki yerini almıştır. Piyasanın talepleri doğrultusunda evsel ve endüstriyel nitelikli sulardan sonra, medikal sektöründe de başarılı projelere imza atan Tes Arıtma, her türlü arıtma ekipmanı, imal-satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetini bir arada sunmaktadır. Tes Arıtma ve Medikal Sistemler; güçlü teknik servis ve zengin bayii ağı ile Arıtma – Medikal ve Mühendislik hizmetlerini 11 yıllık tecrübesiyle sizlere sunan bir firma olarak, su ile ilgili tüm sorunlarınızda güvenle danışabileceğiniz bir adrestir. TES Arıtma ve Medikal Sistemler olarak; Biyolojik Atık Su Arıtma , Proses Suyu Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, İçme Suyu Sistemleri, Kimyasal Arıtma, Nötralizasyon ve Dezenfeksiyon Sistemleri, Ultra Saf Su Sistemleri vb. gibi konularda çözüm ortağı olarak siz değerli müşterilerimizin yanında yer almak isteriz.
Ürünler : Hizmetlerimiz Ters Osmos Sistemleri Yumuşatma Sistemleri Ultraviyole Sistemleri Filtre Pres Mebranlar Biyolojik Atık Su Arıtma Deiyonize Sistemler (Ultra Saf Su) Mebran Kabı İçme Suyu Arıtma Nötralizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazları Kum ve Karbon Su Arıtm
Adres : MİMARSİNAN MAH. BOSNA CAD. İLYHANLAR PLAZA NO:5 K:1 D:2 ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
Telefon : 0216 661 67 27
Firma Profili : Günümüzde gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır.Bunun sonucu olarak da su arıtma sektörü önem kazanmaktadır. Water Drop olarak amacımız ; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanymını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye'nin herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz Firmamız 20058217;den beri su arıtma ve şartlandırma konularında büyük sanayi kuruluşlarında 30 yılı aşkın bir süre teorik ve pratik bilgi ve tecrübe birikimine sahip mühendisler tarafından yönetilmektedir. Water Drop müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.
Ürünler : Water Drop Su Arıtma Cihazı Pompalı -Pompasız
Adres : Adres: Cumhuriyet Mah. Çelik Hançer Cad. No :45 Soğanlı/İstanbul
Telefon : 02126343300
Firma Profili : ATİKER DIŞ TİCARET A.Ş , BÜNYESİNDE DİJİTSU DIŞ TİCARET AŞ, ENVİCO ÇEVRE TEMİZLİK AŞ, FORUM GIDA AŞ, AKBOR BORU AŞ, GİBİ ŞİRKETLERİ BARINDIRAN GRUBUN BİR ÜYESİDİR. GURUBUMUZ SAĞLIKLI YAŞAMA VERDİĞİ ÖNEMDEN DOLAYI ARITMA SEKTÖRÜNE 2009 YILININ SONUNDA GİRME KARARI ALMIŞTIR. ATİKER DIŞ TİCRET A.Ş OLARAKDA AR-GE ÇALIŞMALARINA 2010 YILININ BAŞINDAN İTİBAREN BAŞLAMIŞ, 240 GÜNLÜK AR-GE ÇALIŞMASININ SONUNDA TÜRKİYENİN EN KALİTELİ ARITMA SİSTEMİ VE FİLTRE SİSTEMİ OLAN FORUMLİFE 8216;I ORTAYA ÇIKARMIŞTIR. BURADAKİ AMACIMIZ TÜM İNSANLIĞA HİZMETTİR. BUNUN YANINDA EN KALİTELİ EN HİJYENİK VE FİYAT BAKIMINDAN DA EN UYGUN OLAN BİR ÜRÜNÜ ORTAYA ÇIKARMAKTIR. ALANINDA LİDER OLAN DİJİTSU AŞ, SEBİL TEKNOLOJİSİNDE RAKİPLERİNİN ULAŞMASI ZOR OLAN BİR ZİRVEYE OTURMUŞTUR.13 YILLIK BİR SEBİL FİRMASI OLAN DİJİTSU AŞ İLE ÇEVRE TEMİZLİK KONUSUNDA UZMAN OLAN VE ŞEHİR ARITMA SİSTEMLERİNDE EN UÇ NOKTADA BİR YERE SAHİP OLAN ENVİCO AŞ TECRÜBELERİNİ BİRLEŞTİRMİŞTİR. BÖYLECE ATİKER DIŞ TİCARET BİR İLKE İMZA ATMIŞTIR. İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDECEKTİR. FORUMLİFE MARKASIYLA İNSANLIĞIN HİZMETİNE SUNACAĞIMIZ ARITMALI SU SEBİLİ8217;Nİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLERDEN BİR KAÇI ŞÖYLEDİR. 1-TÜRKİYE DE İLK DEFA SICAK VE SOĞUK SUYUN İSTENDİĞİ DERECEDE AYARLABİLİR OLMASI 2-SEBİL AKSAMINDA, SUYUN KULLANIM ANINA KADAR HİÇ BİR PLASTİK AKSAMA DEĞMEMİŞ OLMASI 3-SICAK VEYA SOĞUK SU OLMADIĞINDA OTOMATİK ALARM SİSTEMİ. 4-BENZERSİZ BİR TAT SUNMASI. ATİKER DIŞ TİCARET AŞ GELİŞTİRDİĞİ BU ÜRÜNE FORUMLİFE DİYEREK İNSANLARIN SAĞLIKLI YAŞAMLARINI BİR FORUM GİBİ DÜŞÜNMÜŞTÜR. HER ALANDA İYİLİK VE GÜZELLİKLERİN PAYLAŞILMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUZ. ATİKER AİLESİ OLARAK GELİŞTİRDİĞİMİZ BU ÜRÜNÜ TÜM İNSANLIĞIN FAYDASINA SUNUYORUZ. BUNDAN DOLAYI ÇOK GURURLUYUZ. SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR YAŞAM DİLEKLERİMİZLE TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ. SAĞLIKLI VE FAYDALI İÇME SUYU ÜRETİMİNDE GELECEĞİN LİDERİ ATİKER DIŞ TİC.A.Ş SAYGILARINI SUNAR.
Ürünler : arıtmalı su sebili,su sebili,arıtma
Adres : yukarıdudullu mahallesi nato yolu caddesi no 174/2 ümraniye/ist
Telefon : 0216 365 02 16
Firma Profili : Havuz sistemleri firması
Ürünler :
Adres : Uzunçarşı Cad. Milas Han 182 / 219 Mercan · Eminönü · 34116
Telefon : 90 212 512 17 37-38

İstanbul Arıtma Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.