İstanbul
Firma Profili : FİLTRE PRES BELT PRES İMALATI İÇ VE DIŞ AKIŞLI ELEKLER MİKSERLER THICKENER İMALATI
Ürünler : FİLTRE PRES BELT PRES
Adres : KURTKÖY SAN MAH HİCRET SOK NO 23 PENDİK
Telefon : 00902165950444
Firma Profili : AKEM Kimya ve Su Arıtım Sistemleri; evsel ve endüstriyel içme ve kullanma suyu arıtımı, havuz suyu arıtımı, özel nitelikli saf suların elde edilmesi ile birlikte evsel ve endüstriyel atık su arıtımı konularında proje, mühendislik, satış ve teknik servis hizmetleri bulunmaktadır.
Ürünler : içme suyu, yumuşatma sistemi, osmoz sistemi, deiyonizer, ultraviole vb
Adres : mahmut Şevket paşa Mha. Sivas Sokak No:9B Okmeydanı Şişli
Telefon : 0212 253 74 14
Firma Profili : 2007 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekteyiz. her marka cihaz ve sanayi bakımı yapılmaktadır.
Ürünler : evsel ve sanayi su arıtma toptan ve parekende servis hizmetlerimiz mevcuttur.
Adres : üniversite mah.istiklal caddesi no:5
Telefon : 212 423 53 23
Firma Profili : AQUAGOLD
Ürünler : TEZGAHALTI SU ARITMA SİSTEMLARİ
Adres : ÜNİVERSİTE MAH.İSTİKLAL CAD.NO:5 PARSELLER/AVCILAR
Telefon : 02124235323
Firma Profili : Su arıtım ekipmanları konusunda faaliyette bulunan ARITIMSAN şirketi, her türlü amaca yönelik su arıtım sistemlerinin dizaynı, üretilmesi, projelendirilmesi, uygulanması gibi bir çok aşamanın bir bütün olarak aynı çatı altında toplandığı ülkemizin ilk firmalarından biridir. Konularında en üst düzeyde uzmanlaşmış kadroları sayesinde, arıtılması en güç suları dahi geniş teknik ekip ve mühendisleriyle, en uygun projeler ve sistemler üretmektedir.
Ürünler : Reverse osmosis, su yumuşatma, tüm arıtma sistemleri
Adres : Fetih Mah. Köseoğlu Sok. No:55 Libadiye / Ataşehir / İSTANBUL /
Telefon : +90 216 472 37 22
Firma Profili : Armes Arıtma 1995 yılında, arıtma sektörüne yönelik ekipman imalatı ile hizmet vermeye başlamış ve gelişen alt yapısı ile birlikte her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sunduğu profesyonel çözümlerle konusunda iddialı bir noktaya ulaşmıştır. Armes Arıtma, önerdiği tüm arıtma tesisi projelerinde; en yeni teknoloji ile ileri düzeyde, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir çözümler üretmeyi hedef olarak belirlemiş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetler ile bunu kanıtlamıştır.
Ürünler : arıtma tesisi,arıtma ekipmanları,paket arıtma,filtrepres,minifiltrepres,modüler depo,modepo,karıştırıcılar,sıyırıcılar,mekanik havalandırma,ızgara ve elekler,
Adres : İkitelli OSB.Biksan San.Sit.A-1 Blok No:30 Başakşehir
Telefon : 0212 485 82 55
Firma Profili : Su arıtma sektörünün öncü firmalarından Artes Su Arıtma Sistemleri yaklaşık 20 yıldır sektöre hizmet vermektedir. Yurt dışından yapmış olduğu ithalatlarla ülkemizde kullanılan cihazların daha kaliteli ve daha faydalı olmasına özen gösteren firmamız cihazlarla ilgili bazı parçaları da imal ederek yurt dışına bağımlı olmamaya da önem vermiştir. Ayrıca proje bazında bazı işletmelerin arıtılmış su ihtiyacını da tecrübesi ve uzman kadrosu ile çözme gayreti içerisinde bulunmuştur. Her zaman arıtılmış temiz bir suyun tüketilmesi için kurulan sistemlerin hiçbir zaman taviz vermemeyi ilke edinmiş olan firmamız bu konudaki hassasiyetini her zaman ortaya koymuştur. İnsan sağlığı ile direk ilgili olan suyun herkes tarafından arıtılmış olarak kullanılmasını sağlamak amacı ile ürün fiyatlarının ve kalitesinin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı hassasiyet ile sürdürmekteyiz.
Ürünler : SU ARITMA SİSTEMLERİ
Adres : Libadiye caddesi canan sokak aydoğan apartmanı no 11/1-2 Üsküdar
Telefon : 0216 443 78 20-21
Firma Profili :
Ürünler :
Adres : Libadiye caddesi canan sokak no 11/1
Telefon : 0216 443 78 20

İstanbul Arıtma Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.