İzmir
Firma Profili : 1993 yılında kurulmuş olan firmamız tecrübeli teknik elemanları ve proje sistemiyle 17 yıllık tecrübeye ile çeşitli projelerde başarılı imzalar atmaktadır.
Ürünler : ATIKSU ARITMA VE YÜZME HAVUZU TAAHÜT VE MALZEME SATIŞI
Adres : 1145/13 sk no 7 yenişehir İZMİR
Telefon : 232 4493366
Firma Profili :
Ürünler :
Adres :
Telefon : 0232 4351216 fax:0232 4351218
Firma Profili : ARITICI 1986 yılında kurulmuş olup 23 yıl boyunca arıtma sektörü ve filtrasyon ihtiyaçlarının giderilmesi açısından Endüstrinin pek çok alanında faaliyet göstermektedir. Konularında uzman ve tecrübeli kadrosuyla İmalat, Proje, Mühendislik, Dizayn, Taahhüt, Toptan ve Perakende Satış, Yedek Parça ve Servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Arıtıcı Ltd. Şti. ile üretilen ve satış hizmeti sağlanan her ürün; kanıtlanmış teknoloji, kalite, güvenilirlik, şık tasarım demektir. Endüstrinin gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz bugünün yeni Arıtma Filtrasyon teknolojilerini oluşturmaktadır. Nerede yaşıyor olursanız olun, size yakın bir Arıtıcı bayisinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Firmamız, Paslanmaz Çelik Filtrasyon ürünlerinin Üretimindeki 16 Yıllık Tecrübesi ile Cr-Ni Filtre grupları, Endüstriyel ve Evsel Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) Sistemlerinin İmalat, tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.
Ürünler : TERS OSMOZ, FİLTRASYON, KROM FİLTRE, EV TİPİ SU ARITMA CİHAZI
Adres : 504 SOK. NO:2/B Üçyol / İZMİR
Telefon : 0 232 250 01 56
Firma Profili : Firmamız,evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesisleri projelendirmesi, imalatı, işletme ve danışmanlık hizmetleri;Atıksu Önlem tesisi proje,imalatı ve işletmeye alma;Arıtma tesisleri bakım onarım hizmetleri;su getirme ve kanalizasyon projeleri; işletmeye uygun ölçülerde yağ tutucu tasarım ve imalatı,Çevre ile ilgili işletme danışmanlıkları hizmetlerini vermektedir.
Ürünler : Yağ tutucular, Hava Temizleme Cihazı
Adres : 286/9 sokak No:10/1 A1 Blok Kat 1 Daire:1 Bayraklı / İZMİR
Telefon : 0 232 348 00 70
Firma Profili : Firmamız 20 yıldır sektörde hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet için 7 gün 24 saat taleplerinizi bekliyoruz.
Ürünler : sanayi tipi ve ev tipi su arıtma ve yumuşatma sistemleri
Adres : ant cad 7/C
Telefon : 02322315346
Firma Profili : Bilçev Mühendislik genç, dinamik ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağına inanan kadrosuyla atık su arıtma, içme suyu arıtma, çevre danışmanlık ve havuz yapımı konularında hizmet vermektedir.
Ürünler : atıksu arıtma sistemleri, çevre danışmanlık, su arıtma, reverse osmosis, yüzme havuzları
Adres : 1348 sk.No:5 D:227 Teknik Mlzm iş mrkz. Yenişehir
Telefon : 232-457 5021
Firma Profili : DREAMLİFE Su Arıtma Sistemleri, dünya standartlarında en son su arıtma teknolojilerini kullanarak kaliteli, güvenilir ve sağlıklı su elde edilmesini sağlayan su arıtma cihazları ve su arıtma çözümleri üretmekte ve bunları müşterilerine sunmaktadır. Dünya standartlarına uygun, en son teknolojileri kullanan su arıtma sistemlerimiz hazır kalıp su arıtma sistemleri olmakla beraber müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre de su arıtma sistemleri üretilebilmekte ve su arıtma cihazları dizayn edilebilmektedir. DREAMLİFE Su Arıtma Sistemleri, konusunda uzman teknik personeli ve gezici servis araçları ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışını satış sonrasıda sürdürmektedir.
Ürünler : SU ARITMA SİSTEMLERİ
Adres : MİTHATPAŞA CAD.211SK.NO:12 KÜÇÜKYALI/İZMİR
Telefon : 02322318497
Firma Profili : Evsel veya endüstriyel her ölçükte su ve atıksu arıtma tesisinin dizaynı, uygulama projeleri, anahtar teslim imalat ve işletimi; katı atık depolama tesisleri, çürütme, stabilizasyon, kurutma, yakma, peletleme tesisteri; membran biyo-reaktör mbr ultrafiltrasyon, ters ozmoz vb ileri arıtma tesisleri, içme kullanma suyu arıtımı, arıtma tesisleri çıkış suyu geri kazanıımı
Ürünler : Arıtma tesisleri
Adres : 1439 Sokak No:11/B Alsancak
Telefon : 0232 464 50 67

İzmir Arıtma Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.